Tere! Meie oleme Liis ja Benjamin.

Kui igapäevaselt pesitseme Tallinnas ja töötame (enamasti) programmeerijatena, kellest ühel on ka varasem kogemus müügi- ja turundusjuhina, siis vabadel hetkedel leiame alati võimaluse linnast välja sõita ja avastada erinevaid looduskauneid majutuskohti Eestis.

Eesti Paigad sai alguse meie isiklikust Instagrami kontost, kuhu salvestasime enda jaoks erinevaid juhuslikult leitud majutuskohti, mida soovisime tulevikus külastada. Iga postituse alla märkisime, mis kohaga täpsemalt tegu ja kui kaugel see meist asub, et tulevikus otsustamine lihtsamaks teha.

Nii tekkis meil kvaliteetne kogumik parimatest majutuskohtadest Eestis ja iga kord, kui tekkis mōte nädalavahetuseks kuskile puhkama sõita, polnud vaja kaugelt otsida, vaid valida juba olemasolevatest lemmikpaikadest.

Ajapikku tekkis sellele kontole jälgijaskond, kes samamoodi oli parimate puhkuspaikade otsingul. Mäletan hästi, kui üllatunud me olime, et sellel kontol on 60 jälgijat. Siis 900. Siis 3000. Ja tänaseks on meil üle 17 000 jälgija ja me teeme iga enda uue positiivse avastuse ja külastuse kohta pilte, droonivideo ja blogipostituse, et anda igale huvilisele täielik ülevaade sellest, mida ühest majutuskohast oodata ja kuidas ka enda puhkusest parim võtta.

Alates september 2021 pakume majutuskohtadele ka turundusteenust, mis võimaldab neil keskenduda puhkemaja haldamisele ja meie tegeleme visuaalse poole ja uute klientideni jõudmisega.

Turvalist rändamist!

Liis Jago ja Benjamin Andre-Micolonliis@eestipaigad.ee

Meie

Eesti Paigad numbrites

17 500+

jälgijat Instagramis

80 300

igakuist ainulaadset vaatamist Instagramis

546 000

igakuist vaatamist Instagramis

3500+

jälgijat Tiktokis

6000+

kodulehe külastust kuus

Tagasisided

''Co-operation with Liis and Ben (eestipaigad) was very professionally handled and taken care of. They delivered exactly what was discussed and even more. We can highly recommend them''
''Ei jõua ära kiita, sest oleme saadud tulemusega nii-nii rahul ja meie soovid said teostatud rohkem kui me ootasime. Need postitused, pildid ja see video. Super töö! Uue koostööni!''
''We are very pleased with the collaboration with Liis and Ben. They shared on Instagram, filmed with the drone and wrote a large article about our house and their trip around Hiiumaa. We are glad to have met this nice and friendly couple and are very pleased with the cooperation!''

Kirjuta meile