Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture
Koolitus puhkemajadele

UUS koolitus puhkemajadele - "Kaasaegne sihtkoha turundus"

Uus koolitus "Kaasaegne sihtkoha turundus" annab eelkõige puhkemajadele suurepärase ülevaate kaasaegsetest turundamisvõimalustest ja seda võimalikult kuluefektiivselt. Ka puhkemajade turundus on tugevalt liikunud sotsiaalmeediasse, mis omakorda on pidevas arengus ja meie koolitus annab Sulle teadmised ja inspiratsiooni, mis võimaldavad uutest arengutest maksimumi võtta võimalikult kulu- ja aja efektiivselt.

Sihtgrupp

"Kaasaegne sihtkoha turundus" on suunatud kõigile puhkemajade omanikele, aga kasulik ka kõigile, kes pakuvad võõrustamisteenust või on aktiivsed turisminduses.

Valik teemasid, millest räägime:

- teenuse kujundamine ja hinnastamine;
- kuidas enda teenust rohkem esile tuua;
- juurdemüük;
- kuidas saada kvaliteetsed pildid, mis müüvad;
- millal ja kuidas turundada;
- ürituste müük;
- 2022 sotsiaalmeedia trendid (Facebook, Instagram, Tiktok, Pinterest, podcastid);
- ristturundus;
- koostööd sisuloojatega(tingimused, hinnad, pakkumise tegemine);
- sõnastuse roll müügis;
- abistavad tööriistad;
jms

Eesmärk

Koolituse eesmärk on omandada uusi teadmisi kaasaegsetest turundusvõimalustest, mis aitavad sihtkohtadel jõuda õigete potsensiaalsete külastajateni võimalikult kulu- ja aja efektiivselt ning pakkuda jätkuvalt konkurentsivõimelist teenust. Antud koolitus annab ka hea ülevaate hetke trendidest ja abistavatest tööriistadest.

Koolituse tulemusena omandab osaleja

Ülevaate uutest kaasaegsetest turundusvõimalustest;
Oskused kujundada uued konkurentsivõimelised teenused ja hinnad;
Oskused turundada oma teenust sotsiaalmeedias võimalikult kuluefektiivselt;
Teadmised uutest tööriistadest, mis aitavad säästa aega ja raha;
Printimismaterjalid, mis aitavad olla organiseeritud ja luua paremat kontakti kliendiga;

Koolitaja

Liis Jago on ettevõtja, kelle kogemuste pagasis on väljakutsed nii müügi- ja turundusjuhina restoraniäris, kui ka front-end programmeerijana tuntud IT-ettevõttes Pipedrive. Omades pidevat enesearengut esmase prioriteedina, on Liis ehitanud www.eestipaigad.ee veebi keskkonna, mis tutvustab erinevaid looduskauneid majutuskohti üle Eesti ja kelle koostööpartnerite seast leiab nii tuntud majutuskohti, kui ka mitmed Eesti linnad, Visit Estonia ja Euroopa Komisjoni. Sotsiaalmeedias on Eesti Paigad projekti jälgimas üle 25 000 inimese.

Liisi missiooniks on tutvustada Eesti võimalusi kohalikele ja teha meie turismiteenused konkurentsivõimelisemaks ka rahvusvaheliselt. Eesti Paigad projekti raames on Liis isiklikult külastanud ja turundanud hulgaliselt nii majutuskohti kui ka turismiteenuseid, suhelnud erinevate teenusepakkujatega, kuulnud palju kogemuslugusid ja täheldanud ka arengukohti, mis kõik on andnud väga hea sissevaate hetkeolukorda ja tulevikuvõimalustesse.

Antud koolitus on koostanud neid kogemusi, lugusid ja arenguvõimalusi silmas pidades.

Antud online-koolitusel osalejal on 24/7 ligipääs materjalidele Talentlms keskkonnas, kus saab ka jooksvalt koolitajaga otse suhelda.

Koolituse hind: 483€+km
Kohtade arv on piiratud.

Üks registreering annab õiguse osalemiseks ühele inimesele, kes on koolitusele registreerunud. Giraafi Technologies OÜ koolitustele ja koolitusmaterjalidele kehtivad autoriõigused ning nende paljundamine, levitamine ja jagamine on keelatud.

Osalen koolitusel

Tagasisided

''Co-operation with Liis and Ben (eestipaigad) was very professionally handled and taken care of. They delivered exactly what was discussed and even more. We can highly recommend them''
''Ei jõua ära kiita, sest oleme saadud tulemusega nii-nii rahul ja meie soovid said teostatud rohkem kui me ootasime. Need postitused, pildid ja see video. Super töö! Uue koostööni!''
''We are very pleased with the collaboration with Liis and Ben. They shared on Instagram, filmed with the drone and wrote a large article about our house and their trip around Hiiumaa. We are glad to have met this nice and friendly couple and are very pleased with the cooperation!''