Ideaalne peopaik keset Viljandimaa loodust - Junsi puhkekeskus

Juba pool tundi enne Junsi puhkekeskusesse jōudmist märkasime mõlemad, kui ilusaks loodus meie ümber oli muutumas. 10 minutit enne kohale jõudmist otsustasime auto hetkeks kinni pidada, et lihtsalt korra õue minna ja vaadet nautida. Septembrikuu ōhtud on omaette klass.

Parimad puhkemajad Eestis, Liis Jago, Eesti Paigad


Ja sama armas oli ka eesootav Junsi puhkekeskus , mis on ideaalne lahendus nii ettevõtete tiimiüritusteks, kui ka sünnipäevade ja pulmade tähistamiseks. Pererahvas on lahenduste pakkumises vägagi paindlik ja abivalmis - soovi korral aidatakse luua ürituse kontseptsioon, aidatakse nii dekoratsioonide ja tegevustega, kui ka meelelahutuse ja toitlustuse korraldamisega.

Parimad puhkemajad pulmade korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad

Heleroheline peamaja on Junsi puhkekeskuse süda ja ka meie peatumiskoht. Esimesel korrusel asub suur peoruum(40m2) koos baariletiga (miks mitte kutsuda enda peole keegi kokteile valmistama?) ning suur täisvarustusega köök, mis on hea lahendus eelkõige cateringi pakkumiseks.

Parimad puhkemajad pulmade korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis peo korraldamiseks, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis sünnipäeva pulma tiimiürituse korraldamiseks, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad

Teisel pool maja ootab avar terrass koos söögilauaga, mille taga me veel ilmselt sel aastal viimast korda õhtustada saime.
Parimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad

Margus rääkis, et augustikuus esineb tavaliselt kōige rohkem tähtedesadu, aga äkki ōnnestub meil veel septembriski langevaid tähti näha. Panime natuke soojemad riided selga, majas kōik tuled kustu ja viskasime kottpimedale muruplatsile neljakesi pikali tähti vaatama.

Parimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad

Tegu oli üliselge ōhtuga ja meil õnnestus isegi üllatavalt palju langevaid tähti näha. Mul on tunne, et me nüüd hakkame igas puhkemajas end pimeduse saabudes maja ette pikali viskama :D

Junsi puhkekeskuse peamaja majutab tegelikult isegi 16 inimest: majas on seitse magamistuba - viis neist on kahekohalist ja eraldi vooditega, üks on kahekohaline koos ühe laia voodiga ning üks tuba majutab kuni kolm inimest.

Parimad puhkemajad ürituste korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad

Muide, kõik toad käivad ka lukku ning peavad heli kinni, nii et kui allkorrusel pidu veel kestab, saavad unisemad oma toas siiski rahulikult magada.

Parimad puhkemajad ürituste korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad ürituste korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad ürituste korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad ürituste korraldamiseks Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad
Rohelisest peamajast paremale jääb punane n-ö seltsimaja, mis on hea lahendus nii tiimidele kui ka sünnipäevalistele - olemas on suur laud seminaride pidamiseks, piljardilaud, kamin, avar köök ja teisel korrusel on 15 magamiskohta.

Parimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskuse seltsimaja Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis ürituste korraldamiseks, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskus Viljandimaal, Eesti Paigad

Junsi puhkekeskuse peamajast vasakule aga jääb rada, mis viib tiigiga saunamajani. Sauna ja tünnisaunaga majakeses on suur terrass, väike kaminaruum ja teisel korrusel magamisasemed kuni kuuele (hea läbisaamise puhul ka kuni kaheksale) inimesele. Saunamaja on võimalik rentida nii paariks tunniks kui ka ööpäevaks ;) Olemas on ka grill, aga soovi korral saab ka suupistevaagna juurde tellida.

Parimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskuse saunamaja tiigiga Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskuse saunamaja tiigiga Viljandimaal, Eesti PaigadParimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskuse saunamaja tiigiga Viljandimaal, Eesti Paigad

Lisaks nendele kolmele majale leiab Junsi puhkekeskusest ka kaks abihoonet - üks neist on terrassiga varjualune välisürituseks ja teine suurem on hoone, kust tulevikus võib leida suure peopaiga koos lisamagamiskohtadega, nii et Junsi puhkekeskuses võiks pidada üritusi, mis majutavad kuni 100 inimest.

Sellele aitavad kaasa ka saunamajast paremale jäävad klassikalised kämpingumajakesed, mis majutavad suvisel ajal veel kuni 20 inimest.

Parimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskuse saunamaja tiigiga Viljandimaal, Eesti Paigad

Puhkekohti, mis võimaldaks majutada nii palju inimesi korraga, ei ole Eestis paraku palju, nii et kindlasti tasub Junsi puhkekeskust meeles pidada. Ega jōulud ei olegi enam kaugel, nii et võib-olla ongi hea aeg juba jõulupeo plaanid ära teha ;)

Parimad puhkemajad Eestis, Junsi puhkekeskuse saunamaja tiigiga Viljandimaal, Eesti Paigad

Tutvu võimalustega lähemalt ja tee ka enda broneering SIIN

Rohkem meie puhkuste pilte ja story'sid näed meie Instagramis!
Turvalist rändamist!
Liis ja Ben