Parimad puhkemajad Eestis

Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture

Ideaalne puhkus Samblamaa puhkemajas Nõval

Samblamaa puhkemaja Nõva rannakülas on olnud meie to-do listis juba viimased aasta aega, nii et kui lõpuks tekkis moment broneering käsile võtta, oli elevus juba suur. Tegime broneeringu vahetult enne jaanipäeva ja loomulikult aitas meie külastuskogemusele kaasa suurepärane ilm. Samblamaa puhkemaja on kindlasti üks lemmikumaid, kui mitte kõige lemmikum Eesti majutuskoht, kus me käinud oleme. Samblaa puhkemaja all võib tegelikult leida kaks maja, mis mõlemad asuvad sama järvekese kaldal.Väiksem maja, milles on 4 voodikohta, on Järve puhkemaja nime all. Moodsa disaini ja suurte akendega, kust avaneb vaade järvele, 2 kordne hoone kogupindalaga 49m2. Kööginurk kõige vajaliku varustusega ja külmkapiga, söögilaud elutoas. WC koos dušinurgaga. Maja ees on kaetud terrass grillimisvõimalusega ja ujumissillaga suplemiskoht. Tasuta parkimine maja juures. Suurem maja, kus meie peatusime, on Terrassiga puhkemaja nime all ja majutab 4-6 inimest.

Samblamaa majutusSamblamaa majutuskoha terrassSamblamaa puhkemaja NõvalSamblamaa puhkemaja grillimine

Lisaks on majas suur dušširuum, mille keskel, kamina ees, on efektne kiik ning kamina kõrval mõnus avar saunaruum, mille ka teisel päeval kuumaks ajasime. Super mõnus on saunast otse järve hüpata! Terrassil on söögilaud ja grill.

Samblamaa puhkemaja saunSamblamaa puhkemaja järvSamblamaa puhkemaja magamistoa aken

Mõlemas majas on tasuta Wifi ja Sat TV kanalid ning grillipuud. Võimalus rentida mootorpaati ja jalgrattaid. Maja peremees on igati vahva ja soe inimene, kes tutvustab kindlasti kõike ka lähemalt. Omavahel arutades leidsime, et keeld oma muusikat õues kuulata oli eriti teretulnud, kuna Samblamaa puhkemaja looduslähedus ja vaikus oli omaette kogemus ja rahustab ka kõige rahutuma inimese. 15 min jalutuskäigu kaugusel asub ka mererand.

Samblamaa puhkemaja silt To beach

Jalutuskäik ise on juba väga kaunis - puhas ja puutumatu mustikamets. Meile jäi esialgu mulje, et rand on lähemalt ja soovisime vahetult enne päikseloojangut randa jõuda, aga hakkasime natuke liiga hilja liikuma, nii et see oli esimene kord elu päikseloojangut vaatama JOOSTA.

Nõva mererandNõva mererand

Me kavatseme tulevikus antud puhkemaja kindlasti uuesti külastada ja suurema seltskonnaga puhkamiseks soovitan rentida kaks maja korraga - nad on piisavalt kaugel ja lähedal, et vahel omaette olla ja samas soovi korral sõprade juurde ujuda.

Meie seltskond Samblamaa puhkemajas

Lisaks

Eraldi tooksin välja, et Arvo Pärdi muuseum asub vahetus läheduses ning väärib kindlasti külastust nii loodus-, muusika- kui arhitektuurisõpradelt.

Arvo Pärdi muuseumArvo Pärdi muuseumArvo Pärdi muuseum

Samuti on natuke vähem kui tunni kaugusel ka Marimetsa looduskaitseala, kus saab suvel kohustuslik rabajärve suplus ära teha.

Moonipõllud teel Marimetsa loodusparkiMarimetsa rabaMarimetsa rabaMarimetsa raba

Vaata veel pilte ja videoklippe meie Instagrami storyst.

Broneeri enda puhkus Samblamaa puhkemajas SIIN