Parimad puhkemajad Eestis

Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture

Looduskaunis Juba puhkemaja ja parvesaun Vagula järve ääres

Lõuna-Eesti puhkemajad paistavad alati silma oma eriliselt looduskaunite asukohtade ja lopsaka loodusega. Juba puhkemaja Võrumaal Vagula järve ääres on aga puhkamise veel mugavamaks ja ägedamaks teinud. Grilli, püüa kala, uju, saunata, mine paadiga sõitma või kombineeri kõik see ja mine hoopis parvesaunaga keset Vagula järve segamatult Eesti loodust nautima.

Juba puhkemaja Võrumaal, parimad puhkemajad Eestis, Liis ja Ben

Juba puhkemaja asub Võrust ainult 15 minutilise autosõidu kaugusel ja majutab mugavalt kuni kuus inimest, nii et tegu on väga hea puhkemajaga nii perele kui väiksele sõpruskonnale. Vahetus läheduses asub ka teine suurem puhkemaja nimega Oksa puhkemaja, mis majutab mugavalt kuni 15 inimest, nii et soovi korral on võimalik broneerida ka kaks maja koos ja pidada näiteks sünnipäeva või suvepäevi.

Juba puhkemaja esimesel korrusel asub avatud planeeringuga elutuba koos diivaninurga, söögilaua ja pisikese kööginurgaga. Köögis on olemas suur külmkapp ja pliit, aga meie kasutasime seda kööginurka ainult salati valmistamiseks, kuna terrassil olev grill tegi ülejäänud toidu valmistamise väga lihtsaks ja mugavaks.

Juba puhkemaja Vagula järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti PaigadGrilliga Juba puhkemaja järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti PaigadGrilliga Juba puhkemaja järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti Paigad

Teisel korrusel on neli voodit - kaks kaheinimesevoodit ja kaks üheinimesevoodit.

Juba puhkemaja järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti PaigadGrilliga Juba puhkemaja järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti Paigad

Juba puhkemajas on ka pisike saun olemas, aga lisateenusena on võimalik rentida ka eelpool mainitud parvesauna, mida Ben kutsus hellitavalt saunamobiiliks. Kahekorruseline parvsaun võimaldab ujuda, saunatada ja päevitada keset Vagula järve. Mida veel ühest suvepuhkusest tahta?

Parvesaunaga puhkemaja Vōrumaal Juba puhkemaja, parimad puhkemajad Eestis, Eesti PaigadParvesaunaga puhkemaja Vōrumaal Juba puhkemaja, parimad puhkemajad Eestis, Eesti PaigadParvesaunaga puhkemaja Vōrumaal Juba puhkemaja, parimad puhkemajad Eestis, Eesti PaigadParvesaunaga puhkemaja Vōrumaal Juba puhkemaja, parimad puhkemajad Eestis, Eesti PaigadParvesaunaga puhkemaja Vōrumaal Juba puhkemaja, parimad puhkemajad Eestis, Eesti Paigad

Muide, soovi korral saab ka paadiga järvele minna :)

Grilliga Juba puhkemaja järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti PaigadVaatega Juba puhkemaja järve ääres, parimad puhkemajad Vōrumaal, Eesti Paigad

Pärast päikese loojumist läks majas natuke jahedaks, nii et tegime kaminasse tule, mis tegi toas keras olemise eriti hubaseks ja mõnusaks. Sellest täiesti piisas, aga jahedamate ilmade puhul on majas olemas ka õhksoojuspump, millega maja mõnusalt soojana hoida.

Kaminaga puhkemaja Juba, parimad puhkemajad Eestis, Eesti Paigad

Terrassi ja saunaga puhkemaja Juba, parimad puhkemajad Eestis Vōrumaal, Eesti Paigad

Võrumaa ja Lõuna-Eesti loodus väärivad kindlasti rohkem tähelepanu ja puhkajaid. Nii Juba puhkemaja ümbrus kui ka Vōru linn olid muljetavaldavalt ilusad ja turvalised sihtkohad, kuhu kasvõi nädalaks puhkama sõita. Isiklikult peame Juba ja Oksa puhkemaja edaspidi meeles kui kohta, kuhu vajadusel suurema seltskonnaga suvitama tulla. Tõeline puhkus ei ole üldse kodust kaugel ;)

Tee ka enda broneering SIIN

Rohkem meie puhkuste pilte ja story'sid näed meie Instagramis!
Turvalist rändamist!
Liis ja Ben