Parimad puhkemajad Eestis

Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture

Romantiline puhkus Rebase Kuur puhkemajas Keibus

Rebase Kuur majutus on üks neid majutuskohti, mille pildid ei tee neile piisavalt au. Samas oli omaette kogemus ootamatult näha nii ilusat valget kiviranda, helesinist merd ja tervet luigeparve enda akna all põõnamas. Sõit ise võttis natuke üle tunni ja pool sellest oli kaunis looduses. Ma pean tunnistama, et pole varem Keibu piirkonda sattunud ning ei osanud oodata, et nii ilus puutumatu loodus meid ootamas on.

Rebase Kuur Puhkemaja KeibusRebase Kuur Puhkemaja randRebase Kuur majutusRebase Kuur majutuskoha köökRebase Kuur majutuskoha elutubaRebase Kuur elutubaRebase Kuur elutuba

Rebase Kuurist lähemalt

Rebase Kuur on ideaalne väiksele sõpruskonnale või perele, kuna majutab mugavalt kuni 6 inimest.
Maja keskel on elutuba diivani, televiisori ja avatud köögiga ning mõlemale poole jääb lae all olev avatud magamistuba, kuhu pääseb redeliga. Lisaks on esimesel korrusel nurga taga veel eraldi magamistuba, kus meie ka peatusime. Redeli astmed olid kusjuures jalale väga mugavalt laiad. Mõlemale poole elutuba jäävad suured aknad ning teisel pool akend olevad terrassid. Ühel terrassil on laud, toolid ja grill ning teisel pool tee mereranda. Meile meeldis just sellel terrassil istuda, veini juua ja luiki vaadata. Ja maja ei ole liiga suur, et ka kahekesi end hubaselt ja mugavalt tunda.

Me veetsime suure osa ajast mererannas ‘huvitavaid’ kive otsides. Benjamin, keda on tavaliselt raske õue saada, tõdes ka, et üllatavalt hea tunne on lihtsalt jalutada, kive korjata ja kõik argimured seeläbi unustada.

Õhtu saabudes läksime taas tuppa, panime küünlad põlema, muusika mängima ja hakkasime süüa tegema. Rebase Kuuri köök on väike, aga tubli ehk kõik hädavajalik oli olemas: pott, pann, väike pliit ja hommikukohvi jaoks ka presskann. Lisaks on alati meeldiv, kui majutuskohas on nõudepesumasin olemas, et kõige lõpus enda järel korralikult ära koristada. Lisaks oli majas väike garderoob ja dušširuum, mis oli väga puhas ja kust avanes vaade merele.

Vaade vannitoast

Kindlasti soovitan külastada nii kahekesi kui seltskonnaga, kuna selliseid looduskauneid kohti Eestis on väga vähe.

Meie kogemuse põhjal tooksin eraldi välja, et Rebase Kuuri pere maja asub üle hoovi, nii et tegu pole 100% eraldatud ja privaatse asukohaga nagu piltidelt tunduda võib. Meie jaoks oli see natuke üllatav, aga ei häirinud. Asukoht ise on väga rahulik ja vaikne, aga kui Sa oled näiteks kerge unega, siis kindlasti arvesta, et Rebase Kuuris puuduvad magamistubadel uksed ehk seltskonnaga peatudes ilmselt pole 100% vaikust ja privaatsust. Mind isiklikult häiris, et elutoal puudusid kardinad, nii et kell 5 hakkas tõusev päike silma paistma ja uni jäi soovitust lühemaks. Nii et silmamask tasub igaks juhuks kaasa pakkida :)

Rebase Kuur luigedLiis ja Ben Rebase KuurisRebase Kuur mererandRebase Kuur mererandRebase Kuur mererandRebase Kuur kaunis mererand

Vaata veel pilte ja videoklippe meie Instagrami storyst.

Broneeri enda puhkus Rebase Kuuris SIIN