Parimad puhkemajad Eestis

Eesti Paigad cover pictureEesti Paigad mobile cover picture

Rongiga puhkusele: 4 puhkekohta, kuhu Tallinnast minna rongiga

Eestis puhkamine võib tihti ootamatult keeruliseks muutuda - kuhu minna, kuidas minna, kellega ja mis see kõik maksma võib minna? Kogesime hiljuti omal käel, kui heal tasemel võib olla Elroni teenus ja sellest inspireerituna otsustasime veidi erinevaid võimalusi uurida ja tuua siia näiteks 4 mõnusat puhkekohta Eestis, kuhu sõita rongiga.
Hüppa hommikul Balti jaamas rongile ja mõnel juhul on ülimalt mõnus puhkekoht vaid poole tunni kaugusel. Eestis puhkamine ei pea olema keeruline ja kallis!

Koru Puhkemaja

Koru PuhkemajaKoru Puhkemaja

Näide: laupäeva hommikul kell 10:45 istu Tallinnas Tallinn-Paldiski liinile ja juba kell 11:08 astu maha Urda peatuses. Kohenda seljakotti, võta lonks vett ja jalutage 20 minutit Koru puhkemajja. Tee peal lihtsalt naudi loodust ja linnamürast pääsemist. Pühapäeval samamoodi tagasi koju.

Meie meelest ülimalt mõnus viis, kuidas jätta ära autoga navigeerimine, bensiinikulud/autorendi kulud ning kasvõi kaine juhi leidmine - kõik puhkajad saavad rahus puhata ja lõõgastuda.

Kohapeal ootavad teid tasuta WiFi-ühendus ja tasuta parkimine. Kõik külalised saavad õhtul kamina ees lõõgastuda.
Lihtsalt sisustatud toad on soojades toonides ja puidust sisustusega. Kööginurgas on kõik vajalik ja vannitoas on 2 dušši.
Lisaks pakub Koru Puhkemaja rattarenti ja grillimisvahendeid.
Kellega minna? Antud puhkemaja on väga multifunktsionaalne: ideaalne nii romantiliseks nädalavahetuseks kahekesi, looduslähedaseks ajaveetmiseks lastega või mõnus grillikoht väiksele viisakale sõpruskonnale. Kindlasti tasud meelde jätta - tee näiteks screenshot, et antud plaan edaspidi kergesti leitav oleks.
Broneeri booking.com'is.

Vanamõisa vabaõhukeskus

Vanamõisa PuhkemajaVanamõisa PuhkemajadVanamõisa Karavani Park

Samal Paldiski liinil, üks peatus edasi on veel üks vahva puhkekoht. Hüppa maha Saue peatuses ja jaluta 14 minutit ning leiad end mõnusas kämpingukülast, mis on taaskord ideaalne nii lastega peredele kui suurematele seltskondadele. Üks mägimajake majutab vabalt 4 inimest ja antud mägimajade lahendus on väga mõnus ka suuremas seltskonnas aja veetmiseks.
Vanamõisa Caravan Park pakub tasuta WiFi-ühendust ning kohapeal on aed, baar ja erarand.
Kämpingus on olemas laste mänguväljak, grillimisvõimalus ja terrass.
Broneeri booking.com'is.

Humala puhkemaja

Humala PuhkemajaHumala Puhkemaja Eestis

Tallinn-Viljandi liini läheduses peidab end veel Humala Holiday Home.Välju Kohila peatuses, naudi Kohila loodust möödudes Kohila paisjärvest ja 34 minutilise jalutuskäigu kaugusel ootab Sind Humala puhkemaja.

2015 aastal ehitatud 180 m² palkmajas on neli kahe voodiga magamistuba ja kahe lisavoodi võimalus, 8-10 külalisele, köök, elutuba, kaks WCd. Avatud köök on sisustatud nõudepesumasina, pliidi, ahju, külmkapi ning muude vajaminevate köögitarvikutega.

Puhkemajas on suur puuküttega saunning köetav kümblustünn terrassil. Õuealalt leiab grillimis võimaluse ning puhkenurga. Puhkemajas on olemas tasuta mobiilne WIFI ning projektori kasutamise võimalus.

Lähiümbruses on võimalik hobustega ratsutada, rabades matkata ning kanuusid ja jalgrattaid rentida. Kolme kilomeetri kaugusel Kohilas, asuvad lähimad paadisillad ja ujumiskohad Keila jões, kauplused ning söögikohad. Lõbustuspark Vembu-Tembumaa asub vaid 7 km kaugusel puhkemajast.
Broneeri booking.com'is.

Lonni!

Lonni PuhkemajaLonni PuhkemajaLonni Puhkemaja Eestis

Ei, mitte Hensugusta koer.

Hagudi peatusest 20 minuti jalutuskäigu kaugusel asuv Lonni puhkemaja mahutab kuni 8 looduse gurmaani ja pakub vajadusel nii ratta-kui paadirenti ja sauna võimalust. Ideaalne koht seltskonnaga grillimiseks ja puhkamiseks!

Broneeri booking.com'is.